KOLĘDA DUSZPASTERSKA 2019/2020

POCZĄTEK KOLĘDY

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU – GODZ. 16.00

SOBOTA I NIEDZIELA – GODZ. 14.00

 

27.12.2019 PIĄTEK                                    

1. Ul. Kopernika 1-24

2. Ul. Kopernika 11 A i C

3. Ul. Kopernika 11 B

4. Ul. Kopernika 11 D (1,2,3)

5. Ul. Kopernika 11 D (4,5,6,7)

 

28.12.2019 SOBOTA

1. Ul. Cesarza (od ul. Gryfa Pomorskiego do ul. Andersa)

2. Ul. Cesarza (od ul. Andersa do ul. Południowej

3. Ul. Obrońców Wybrzeża (numery nieparzyste)

4. Ul. Obrońców Wybrzeża (numery parzyste) i ul. Abrahama

5. Ul. Reymonta, ul. Ks. Blocka

 

29.12.2019 NIEDZIELA         

1. Ul. Pomorska 11 A, H

2. Ul. Pomorska 11 B, D

3. Ul. Pomorska 11 C

4. Ul. Pomorska 11 E

5. Ul. Pomorska 11 F, G

 

30.12.2019 PONIEDZIAŁEK

1. Ul. Bohaterów Westerplatte

2. Aleja Jana Pawła II 1 – 11, blok 15 C

3. Aleja Jana Pawła II 13 A

4. Aleja Jana Pawła II 13 B

5. Aleja Jana Pawła II 17

 

2.01.2020 CZWARTEK

1. Aleja Jana Pawła II 15 A

2. Aleja Jana Pawła II 15 B

3. Aleja Jana Pawła II 19

4. Aleja Jana Pawła II 21

5. Aleja Jana Pawła II 23

6. Aleja Jana Pawła II 25

 

3.01.2020 PIĄTEK

1. Aleja Jana Pawła II 27

2. Aleja Jana Pawła II 31

3. Aleja Jana Pawła II 29

4. Aleja Jana Pawła II 33

 

4.01.2020 SOBOTA

1. Ul. Gryfa Pomorskiego – od ul. Bohaterów Monte Cassino do końca (prawa strona)

2. Ul. Gryfa Pomorskiego – od ul. Lubichowskiej (od nr 1 do 41)

3. Ul. Gryfa Pomorskiego (numery nieparzyste od 43 do 107)

4. Ul. Szornaka (od ul. Andersa do ul. Południowej)

5. Ul. Szornaka (od ul. Południowej do końca)

6. Ul. Staszica

 

5.01.2020 NIEDZIELA

1. Ul. Południowa (od ulicy Lubichowskiej do Abrahama – lewa strona)

2. Ul. Południowa (od ulicy Lubichowskiej do Abrahama – prawa strona)

3.  Ul. Południowa (od ulicy Prusa i poza nią do Abrahama – lewa strona)

4. Ul. Południowa (od ulicy Prusa i poza nią do Abrahama – prawa strona)

5. Ul. Witosa, ul. Rataja

6. Ul. Rodziny Czosków

 

7.01.2020 WTOREK

1. Aleja Jana Pawła II 37

2. Aleja Jana Pawła II 39

3. Os. Kopernika 1 (1,2)

4. Os. Kopernika 1 (3,4,5)

5. Os. Kopernika 2 (1,2)

6. Os. Kopernika 2 (3,4,5)

 

8.01.2020 ŚRODA

1. Os. Kopernika 3 (1,2)

2. Os. Kopernika 3 (3,4,5)

3. Os. Kopernika 4 (1,2)

4. Os. Kopernika 4 (3,4,5)

5. Os. Kopernika 5

6.  Os. Kopernika 6

 

9.01.2020 CZWARTEK

1. Os. Kopernika 7

2. Os. Kopernika 8(1,2)

3. Os. Kopernika 8(3,4)

4. Os. Kopernika 9 (1,2)

5. Os. Kopernika 9 (3,4)

6. Os. Kopernika 11

 

10.01.2020 PIĄTEK

1. Os. Kopernika 10 (1,2)

2. Os. Kopernika 10 (3,4)

3. Os. Kopernika 12

4. Os. Kopernika 13

5. Os. Kopernika 14

6.  Os. Kopernika 15

 

11.01.2020 SOBOTA

1. Ul. Kleszczyńskiego (od ul. Gryfa Pomorskiego do ul. Andersa)

2. Ul. Kleszczyńskiego (od ul. Andersa do ul. Południowej)

3. Ul. Generała Andersa – od ul. Lubichowskiej,

4. Ul. Generała Andersa – od ul. Prusa

5. Ul. Cicha, ul. Jaszczurkowców

6. Ul. Hermanowska, ul. Pilara

 

12.01.2020 NIEDZIELA

1. Ul. Chełmońskiego, ul. Okulickiego

2. Ul. Matejki, ul. Stefańskiego

3. Ul. Gen. Maczka

4. Ul. Bohaterów Monte Cassino

5. Ul. Prusa – lewa strona, ul. Ks. Sychty

6.  Ul. Prusa – prawa strona, ul. Asnyka

 

13.01.2020 PONIEDZIAŁEK

1. Os. Kopernika 23 (1,2)

2. Os. Kopernika 23 (3,4)

3. Os. Kopernika 24

4. Os. Kopernika 25 (1,2)

5. Os. Kopernika 25 (3,4)

 

14.01.2020 WTOREK

1. Os. Kopernika 26 (1,2)

2. Os. Kopernika 26 (3,4,5)

3. Os. Kopernika 30

4. Os. Kopernika 31

5. Os. Kopernika 34

 

15.01.2020 ŚRODA

1. Os. Kopernika 27 (1,2)

2. Os. Kopernika 27 (3,4,5)

3. Os. Kopernika 28 (1,2)

4. Os. Kopernika 28 (3,4,5)

5. Os. Kopernika 32, 33

 

16.01.2020 CZWARTEK

1. Os. Kopernika 29 (1,2)

2. Os. Kopernika 29 (3,4,5)

3. Os. Kopernika 35

4. Os. Kopernika 36 (1,2)

5. Os. Kopernika 36 (3,4,5)

 

17.01.2020 PIĄTEK

1. Os. Kopernika 37 (1,2)

2. Os. Kopernika 37 (3,4,5)

3. Os. Kopernika 38 (1,2)

4. Os. Kopernika 38 (3,4,5)

5. Ul. Kopernika 15, 32

 

18.01.2020 SOBOTA

1. Janowo od Zakładu Energetycznego do p. Bartkowiaka i ul. WIŚNIOWA

2. Janowo – od p. Bartkowiaka do końca, ul. Pelplińska za Zakładem Energ., Ul. Osiedlowa, Ul. Akacjowa

3. Janowo – Ul. Długa, Ul. Słoneczna, Ul. Piaskowa (prośba o transport) UWAGA! Początek kolędy od godz. 10.00

4. Hermanowo, Ul. Heweliusza (prośba o transport) UWAGA! Początek kolędy od godz. 10.00

5. Ul. Słoneczna, ul. Księżycowa

 

19.01.2020 NIEDZIELA

1. Ul. Wróblewskiego

2. Ul. Sienkiewicza

3. Ul. Pomorska – bez bloków od nr 1 do końca

4. Ul. Pelplińska – bez bloków do Zakładu Energetycznego

5. Ul. Jabłowska

 

20.01.2020 PONIEDZIAŁEK

1. Ul. Kopernika 32 D, E

2. Ul. Kopernika 34

3. Ul. Kopernika 28, 30

4. Ul. Kopernika 32 A, F

5. Ul. Kopernika 32 B, C

 

21.01.2020 WTOREK

1. Ul. Lubichowska 9 - 23

2. Ul. Lubichowska 25 - 65

3. Ul. Lubichowska 67 - 119

4. Ul. Pelplińska – blok 2 (1,2)

5. Ul. Pelplińska – blok 2 (3,4,5)

 

22.01.2020 ŚRODA

1. Ul. Armii Krajowej (numery nieparzyste)

2. Ul. Armii Krajowej (numery parzyste)

3. Os. Ks. Szumana1 (1,3,4)

4. Os. Ks. Szumana 2 (1,2,3)

5. Os. Ks. Szumana 1 (2) i Os. Ks. Szumana 2 (4)

 

23.01.2020 CZWARTEK

1. Os. Ks. Szumana 3

2. Os. Ks. Szumana 5

3. Os. Ks. Szumana 6

4. Os. Ks. Szumana 7

5. Os. Ks. Szumana 8

 

24.01.2020 PIĄTEK

1. Os. Ks. Szumana 9

2. Os. Ks. Szumana 10

3. Os. Ks. Szumana 11

4. Os. Ks. Szumana 13

5. Os. Ks. Szumana 14

 

25.01.2020 SOBOTA

1. Ul. Farmaceutów

2. Ul. Żeromskiego

3. Ul. Bądkowskiego

4. Os. 800-lecia 11 oraz domki jednorodzinne 1-12; 15-34

5. Os. 800-lecia 14 A, B, C, D, E, F, G

 

26.01.2020 NIEDZIELA

1. Ul. Orzeszkowej (bloki 1, 3, 5, 7, 9, 11)

2. Ul. Orzeszkowej 2- 23 oraz 1A – 35

3. Ul. Konopnickiej 1 – 7

4. Ul. Konopnickiej 2-24, blok 9

 

27.01.2020 PONIEDZIAŁEK

1. Os. Ks. Szumana 12

2. Os. Ks. Szumana 15

3. Os. Ks. Szumana 16

4. Os. Ks. Szumana 17

5. DODATKOWE KOLĘDY