KOLĘDA DUSZPASTERSKA 2017/2018

POCZĄTEK KOLĘDY – OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU GODZ. 16.00

- SOBOTA I NIEDZIELA GODZ. 14.00

 

Tegoroczne ofiary kolędowe przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów malowania kościoła, które zostanie wykonane w lipcu 2018 roku. Bóg zapłać!

 

27.12.2017 ŚRODA         

Ul. Kopernika 1-24

Ul. Kopernika 11 D

Ul. Kopernika 11A i C

Ul. Kopernika 28, 30

 

28.12.2017 CZWARTEK  

Ul. Kopernika 15, 32

Ul. Kopernika 32 A, F

Ul. Kopernika 32 B, C

Ul. Kopernika 32 D, E

 

29.12.2017 PIĄTEK

Ul. Kopernika 34

Ul. Farmaceutów

Ul. Żeromskiego

Ul. Wróblewskiego

 

30.12.2017 SOBOTA       

Ul. Orzeszkowej (bloki 1, 3, 5, 7, 9, 11)

Ul. Orzeszkowej 2- 23 oraz 1A – 35

Ul. Konopnickiej 1 – 7

Ul. Konopnickiej 2-24, blok 9

 

2.01.2018 WTOREK         

Aleja Jana Pawła II 1 – 11, blok 15 C

Aleja Jana Pawła II 13 A, B

Aleja Jana Pawła II 15 A, B

Aleja Jana Pawła II 17

Aleja Jana Pawła II 19

 

3.01.2018 ŚRODA 

Aleja Jana Pawła II 21

Aleja Jana Pawła II 23

Aleja Jana Pawła II 31

Aleja Jana Pawła II 25

Aleja Jana Pawła II 27

 

4.01.2018 CZWARTEK    

Aleja Jana Pawła II 29

Aleja Jana Pawła II 33

Aleja Jana Pawła II 37

Aleja Jana Pawła II 39

Ul. Sienkiewicza

 

5.01.208 PIĄTEK 

Ul. Armii Krajowej

Ul. Prusa – lewa strona, ul. Ks. Sychty

Ul. Prusa – prawa strona, ul. Asnyka

 

7.01.2018 NIEDZIELA     

Ul. Szornaka

Ul. Cesarza

Ul. Obrońców Wybrzeża, ul. Abrahama

Ul. Reymonta, ul. Ks. Blocka

 

8.01.2018 PONIEDZIAŁEK         

Os. Kopernika 1 (1,2)

Os. Kopernika 1 (3,4,5)

Os. Kopernika 2 (1,2)

Os. Kopernika 2 (3,4,5)

 

9.01.2018 WTOREK         

Os. Kopernika 3 (1,2)

Os. Kopernika 3 (3,4,5)

Os. Kopernika 4 (1,2)

Os. Kopernika 4 (3,4,5)

 

10.01.2008 ŚRODA

Os. Kopernika 5

Os. Kopernika 6

Os. Kopernika 7

Os. Kopernika 8

 

11.01.2018 CZWARTEK  

Os. Kopernika 9 (1,2)

Os. Kopernika 9 (3,4)

Os. Kopernika 10 (1,2)

Os. Kopernika 10 (3,4)

 

12.01.2018 PIĄTEK

Os. Kopernika 11

Os. Kopernika 12

Os. Kopernika 13

Os. Kopernika 14

 

13.01.2018 SOBOTA       

Janowo od Zakładu Energetycznego do p. Bartkowiaka i ul. WIŚNIOWA

Janowo – od p. Bartkowiaka do końca, ul. Pelplińska za Zakładem Energ., Ul. Osiedlowa, Ul. Akacjowa

Janowo – Ul. Długa, Ul. Słoneczna, Ul. Piaskowa (prośba o transport)

Hermanowo, Ul. Heweliusza (prośba o transport) UWAGA! Początek kolędy od godz. 10.00

 

14.01.2018 NIEDZIELA    

Ul. Południowa (od ulicy Lubichowskiej do Abrahama – lewa strona)

Ul. Południowa (od ulicy Lubichowskiej do Abrahama – prawa strona)

Ul. Południowa (od ulicy Prusa i poza nią do Abrahama – lewa strona)

Ul. Południowa (od ulicy Prusa i poza nią do Abrahama – prawa strona)

 

15.01.2018 PONIEDZIAŁEK       

Os. Kopernika 15

Os. Kopernika 23 (1,2)

Os. Kopernika 23 (3,4)

Os. Kopernika 24 (1,2)

Os. Kopernika 24 (3,4)

 

16.01.2018 WTOREK       

Os. Kopernika 25

Os. Kopernika 26 (1,2)

Os. Kopernika 26 (3,4,5)

Os. Kopernika 30, 31

 

17.01.2018 ŚRODA

Os. Kopernika 27 (1,2)

Os. Kopernika 27 (3,4,5)

Os. Kopernika 28 (1,2)

Os. Kopernika 28 (3,4,5)

 

18.01.2018 CZWARTEK  

Os. Kopernika 29 (1,2)

Os. Kopernika 29 (3,4,5)

Os. Kopernika 32, 33

Os. Kopernika 34

 

19.01.2018 PIĄTEK

Os. Kopernika 35

Os. Kopernika 36

Os. Kopernika 37

Os. Kopernika 38

 

20.01.2018 SOBOTA       

Ul. Gryfa Pomorskiego – od ul. Bohaterów Monte Cassino do końca

Ul. Gryfa Pomorskiego – od ul. Lubichowskiej

Ul. Gen. Maczka, ul. Bohaterów Monte Cassino

Ul. Witosa, ul. Rataja, ul. Rodziny Czosków

 

21.01.2018 NIEDZIELA    

Ul. Pomorska 11 A, H

Ul. Pomorska 11 B, D

Ul. Pomorska 11 C

Ul. Pomorska 11 E

Ul. Pomorska 11 F, G

 

22.01.2018 PONIEDZIAŁEK       

Ul. Pomorska – bez bloków od nr 1 do końca

Ul. Pelplińska – bez bloków do Zakładu Energetycznego

Ul. Pelplińska – blok 2

Ul. Jabłowska

 

23.01.2018 WTOREK       

Ul. Lubichowska 9 - 23

Ul. Lubichowska 25 - 65

Ul. Lubichowska 67 - 119

Os. Ks. Szumana1

Os. Ks. Szumana 2

 

24.01.2018 ŚRODA

Os. Ks. Szumana 3

Os. Ks. Szumana 5

Os. Ks. Szumana 6

Os. Ks. Szumana 7

 

25.01.2018 CZWARTEK  

Os. Ks. Szumana 8

Os. Ks. Szumana 9, 10

Os. Ks. Szumana 11

Os. Ks. Szumana 13

 

26.01.2018 PIĄTEK         

Ul. Staszica

Ul. Bohaterów Westerplatte

Ul. Słoneczna, ul. Księżycowa

Ul. Hermanowska, ul. Pilara

 

27.01.2018 SOBOTA       

Ul. Kleszczyńskiego

Ul. Bądkowskiego

Ul. Generała Andersa – od ul. Lubichowskiej, ul. Cicha

Ul. Generała Andersa – od ul. Prusa, ul. Jaszczurkowców

 

28.01.2018 NIEDZIELA    

Os. 800-lecia 11 oraz domki jednorodzinne 1-12; 15-34

Os. 800-lecia 14 A, B, C, D, E, F, G

Ul. Chełmońskiego, ul. Okulickiego

Ul. Matejki, ul. Stefańskiego

 

29.01.2018 PONIEDZIAŁEK       

Os. Ks. Szumana 12

Os. Ks. Szumana 14, 15

Os. Ks. Szumana 16

Os. Ks. Szumana 17

DODATKOWE KOLĘDY