Bal wszystkich Świętych, odbył się w czwartek 31 października w godz. 17.00 - 20.30. W tym wydarzeniu zjednoczyły się wszystkie parafie dekanatu starogardzkiego. O godz. 17:00 nabożeństwu w kościele św. Wojciecha w Starogardzie Gd przewodniczył Ksiądz Biskup Pomocniczy Arkadiusz Okroj. Następnie uczestnicy przeszli w barwnym i radosnym korowodzie do Hali Miejskiej OSIR przy ul. gen. Hallera 19a w Starogardzie Gd. na wielkie balowanie.
Wspólne tańce, zabawy prowadzone przez Wodzireja „DUO PAULO”, występy m.in. Chóru "Biedronki" i Zespołu "Przyjaciele", wszytsko to składało się na wspaniałą zabawę. Był również słodki poczęstunek.
Starogardzki Bal Świętych to zabawa z pięknym przesłaniem. Wybrzmiewa w niej prawda o życiu wiecznym w perspektywie radosnej nadziei: kochający Ojciec i niebo pełne przyjaciół – świętych, którzy pokazali jak pięknie jest żyć wartościami…. A święci nam w tym pomagają. To im właśnie: wszystkim naszym niebiańskim przyjaciołom poświęcony był ten bal. Była to również okazja do bliższego zapoznania się z tym wspaniałym gronem, do odszukania swoich patronów, do znalezienia postaci szczególnie bliskiej sercu, w której może upatrywać autorytetu. W świecie, w którym nie zawsze pokazuje się dzieciom wartości, warto zaproponować „świętych obcowanie”. My z nimi, oni nad nami, a wszyscy razem dla Pana Boga!
Wydarzenie objął swym patronatem Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna oraz Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak. Patronatu udzielili również Pan Kazimierz Chyła - Starosta starogardzki oraz Pani Magdalena Forc-Cherek - Wójt Gminy Starogard Gdański.