W Dzień Dziecka zaśpiewały na Mszy Biedronki wraz z rodzicami. Piękne to było!
A po Mszy Parafialny Caritas. przygotował dla wszystkich dzieci watę cukrową i popcorn.
Chwała Panu Bogu za piękny dzień, w którym świętujemy Wniebowstąpienie Pańskie.