Jest już najnowszy numer dwutygodnika „Pielgrzym”, w którym przeczytać można m.in.:

1. Artykuł zatytułowany „Wady i zalety nauczania on-line”. Obecnie w Polsce prawie jedenaście tysięcy dzieci uczy się w systemie edukacji domowej, a w związku z pandemią ich liczba cały czas rośnie. Wielu rodziców, którzy z przymusu przeszli ze swoimi dziećmi na nauczanie on-line, zastanawia się, w jaki sposób można byłoby lepiej zorganizować taką naukę. Niektórzy doszli do wniosku, że tak zwane nauczanie zdalne to tak naprawdę nauczanie domowe, i postanowili całkowicie na nie przejść.

2. "Białoruś – Dobroruś" to oczywiście artykuł nawiązujący do wydarzeń u naszego wschodniego sąsiada. Jacy są Białorusini, czy będą w stanie przeciwstawić się reżimowi Łukaszenki? Nad tym m.in. zastanawia się autor artykułu.

2. Co lubi a czego nie lubi nasz głos – o tym przeczytać można w artykule zatytułowanym „Bogactwo dźwięków”. Głos, jak pisze autorka tekstu, lubi umiar i higieniczny tryb życia, a gardło wypoczynek.

To oczywiście tylko wybrane artykuły z najnowszego wydania „Pielgrzyma”. W gazecie oczywiście dużo więcej artykułów. Polecamy nasze diecezjalne pismo.