Orszak Trzech Króli 2021 nie odbędzie się w taki sposób, jak dotychczas. Chcemy jednak przeżyć Uroczystość Epifanii, jako radosny moment Objawienia Pańskiego całemu światu. Święto to przypomina nam, że Bóg czeka na każdego człowieka. Do Nowonarodzonego Jezusa mogą zbliżyć się wszyscy, zarówno ci, którzy są blisko, jak pobożni pasterze z pobliskich pastwisk, jak i tacy, którzy jak trzej Mędrcy ze Wschodu są jeszcze bardzo daleko i nie znali wcześniej Bożego Objawienia.
Hasłem tegorocznego orszaku są słowa z jednej z Pieśni Jana Kochanowskiego: „Panu dzięki oddawajmy”
Zapraszamy do innego niż zwykle, udziału w Orszaku Trzech Króli.

1. Zrób sobie, wraz z rodziną, bliskimi selfie lub zdjęcie (w poziomie) w orszakowym stroju lub królewskiej koronie. Zdjęcie zrób w domu, na rodzinym spacerze, przy żłóbku w kościele, w parku.

Swoją fotografię wyślij na adres mediatech3@wp.pl. W tytule wiadomości napisz "Orszak Trzech Króli 2021", a my umieścimy Twoją fotografię w orszakowej ramce i umiescimy w galerii Orszaku Trzech Króli w Starogardzie Gdańskim. >>>GALERIA ORSZAKU TRZECH KRÓLI 2021
Na zdjęcia czekamy tylko 6 stycznia.
Wysyłając swoje zdjęcie, wyrażasz zgodę na umieszczenie go na stronie internetowej oraz Facebooku naszej parafii.

2. 6 stycznia zapraszamy Parafian i Gości na godzinę 14.00 do kościoła na nabożeństwo przy Żłóbku i wspólne śpiewanie kolęd.