20 lipca młodzież z naszej parafii wraz z ks. Maciejem wyruszyła na wypoczynek kolonijny w Pieniny, będąc w drodze na południe Polski odwiedzili Stolicę duchową narodu - Jasną Górę, gdzie modlili się przed Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej.

Sprzyjająca pogoda pozwoliła wejść na szczyt "Trzy Korony", potem zejście do Sromowców Niżnych, by tam zaglądnąć do Czerwonego Kastoru, by z kolei umocnić się Najświętszym Ciałem Pana Jezusa w Mszy świętej.

Uczestnicy odwiedzili również piękny zamek w Niedzicy ucząc się żywej lekcji historii. Niesamowitym przeżyciem był spływ Dunajcem, by moc podziwiać piękno przyrody z perspektywy rzeki. Góra "Wysoka" i wąwóz Homole były sporym wyzwaniem, ale wszyscy poradzili sobie z nimi koncertowo. Udało się też zjechać wyciągiem Palenica i nauczyć się nowych piosenek, które ubogacają nasz muzyczny świat.

Młodzież poznała ducha ruchu "Światło-Życie", gdyż odwiedziła Centrum Oazowe w Krościenku. Zajrzeli też do Muzeum Pienińskiego, by dowiedzieć się nieco więcej o przenikających się kulturach tego miejsca.

W drodze na północ odwiedzili w Krakowie św. S. Faustynę i św. Jana Pawła II, by móc zaczerpnąć ze źródła Miłosierdzia i pomodlić się za nasze rodziny.