ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

2 lipca 2017 roku

 

 

Mateusz SZCZEPANOWSKI, st. wolny, parafia św. Jakuba, Kłodawa Gdańska,

Karolina Barbara PAWŁOWSKA, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Rafał STOLZ, st. wolny, parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański,

Natalia FIC, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Patryk Wojciech WOLIŃSKI, st. wolny, parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański,

Martyna Elżbieta ARIM, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Łukasz Oskar ROGOWSKI, st. wolny, parafia św. Jana Nepomucena, Godziszewo,

Izabela Paulina RYŃSKA, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Dawid Marek CHMIELECKI, st. wolny, parafia św. Marcina, Lignowy,

Ewa BARTOSZEWSKA, st. wolny,  parafia NMP Matki Kościoła, Starogard Gdański.

 

Maciej GODLEWSKI, st. wolny, parafia św. NSPJ, Starogard Gdański,

Paulina Anna POTULSKA, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Przemysław Piotr BZOWSKI, st. wolny, parafia św. Katarzyny, Starogard Gdański,

Karolina Longina SEREMAK, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Mateusz LITTKOWSKI, st. wolny, parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański,

Marta ORZECHOWSKA, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Bartłomiej Tomasz SNAZA, st. wolny, parafia św. Jakuba, Lubichowo,

Patrycja Maria SCHULZ, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Kamil Krzysztof PETKA, st. wolny, parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański,

Adriana Maria PETKA zd. LEŚNA, st. wolny,  parafia św. Wojciecha Starogard Gdański.

 

Mirosław Piotr SOBIŁO, st. wolny, parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański,

Patrycja Anna WICZKOWSKA, st. wolny,  parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański.

 

Tomasz Dariusz LUBECKI, st. wolny, parafia św. Michała, Zblewo,

Kamila OSTROWSKA, st. wolny,  parafia św. Michała, Zblewo.

 

Martyn Paweł LUKOWSKI, st. wolny, parafia św. Wojciecha, Starogard Gdański,

Karolina Anna LUBIŃSKA, st. wolny,  parafia św. Michała, Tymawa.