OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

11 listopada 2017 roku

 

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii, na pokrycie kosztów montażu nowego nagłośnienia.
  2. Dzisiaj przeżywamy 100-tną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. O godz. 12.00 przez 10 minut będą biły dzwony wyrażając nasze uwielbienie Boga za wolną Polskę, a wszyscy obecni w tym czasie w kościele odśpiewamy Hymn Narodowy. Po południu o godz. 15.00 z parkingu przed sklepem Carrefour wyruszy Marsz Niepodległości, który zatrzyma się przed pomnikiem Niepodległości przy ul. Paderewskiego. Następnie o godz. 16.30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.
  3. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  4. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. We wtorek przypada 13-ty dzień miesiąca. Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  7. Młodzież pierwszego roku formacji, czyli klas siódmych, zobowiązana jest do uczestnictwa w tzw. Rekolekcjach kerygmatycznych. Odbędą się one w piątek 30 listopada i w sobotę 1 grudnia w PSP nr 4. Udział w rekolekcjach jest obowiązkowy. Potrzebna jest pisemna zgoda rodziców. Formularz zgody można odebrać w zakrystii lub w biurze parafialnym i złożyć w niedzielę 18 listopada. Tego dnia Msza Święta o godz. 13.30 jest obowiązkowym spotkaniem wszystkich kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Pielgrzyma z minionej niedzieli, dla dzieci jest „Mały Pielgrzym”, jest także nowy numer dwutygodnika „W Rodzinie” i dwumiesięcznika Misyjne Drogi.