OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

26 maja 2019 roku

 

 

  1. Dzisiaj różaniec i nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  2. W ciągu tygodnia nabożeństwo majowe o godz. 18.00.
  3. Trwają Starogardzkie Dni Rodziny. Dzisiaj w kościele św. Katarzyny o godz. 12.15  Msza Święta w intencji Starogardzkich Rodzin, po mszy św. Marsz dla Życia i Rodziny, który zakończy się koncertem oraz festynem rodzinnym na placu przy SCK-u.
  4. We wtorek o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  6. W dniach od 22 do 29 czerwca i od 29 czerwca do 6 lipca parafia nasza organizuje we Wdzydzach Kiszewskich kolonie letnie dla dzieci. Są jeszcze wolne miejsca. Można zgłaszać dzieci w biurze parafialnym. W biurze można odebrać także karty kolonijne dla wyjeżdżających dzieci.
  7. Polecamy prasę katolicką: jest „Pielgrzym” z minionej niedzieli, dla dzieci „Mały Pielgrzym” oraz nowy  numer dwutygodnika W Rodzinie.
  8. W piątek wieczorna Msza Święta o godz. 18.30 sprawowana będzie w intencji naszych zmarłych parafian w maju. Polecać będziemy Bożemu Miłosierdziu: + Cecylia Wilma, + Gabriela Schulz, + Krystyna Szewiel, + Jan Etmański, + Henryk Malinowski, + Tadeusz Szeszko, + Izabela Buraczyńska, + Reinhold Kramm, + Jan Puttkammer, + Łucja Nowotna, + Anna Rosenow.