OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 września 2019 roku

 

  1. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczone na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 17.30.
  3. Dzisiaj na godz. 16.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert w ramach Festiwalu Muzycznego „Niepodległa wielu wymiarów”. Wystąpią dla nas Ewa Sawoszczuk (organy) oraz Przemysław Wawrzyniak (dudy szkockie).
  4. W dniach od poniedziałku do środy przeżywać będziemy Triduum ku czci św. Stanisława Kostki. W poniedziałek, 16 września, zapraszamy Rodziców i Małżonków na Mszę Świętą o godz. 18.30 i naukę stanową: Budowanie więzi w rodzinie. O jedności w różnorodności. We wtorek, 17 września, na godz. 17.00 zapraszamy dzieci. W środę, 18 września, zapraszamy młodzież – od. 17.30 będzie okazja do spowiedzi świętej, o 18.30 Msza Święta i następnie „Wieczór uwielbienia” z zespołem „Przyjaciele”.
  5. We wtorek przypada 80. rocznica agresji wojsk sowieckich na Polskę. Zapraszamy na uroczystości związane z tą rocznicą, we wtorek na godz. 17.00, na cmentarzu przy ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich.
  6. W piątek o godz. 18.00 w domu katechetycznym spotkanie młodzieży z Parafialnego Wolontariatu. Zachęcamy młodzież do włączenia się w posługę wolontariacką.
  7. Polecamy prasę katolicką: jest Pielgrzym z minionej niedzieli, dla dzieci Mały Pielgrzym oraz dwutygodnik W Rodzinie.