OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 marca 2017 roku

 

  1. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  2. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o godz. 8.30, 17.00 (dla dzieci), 18.00 i 19.30 (dla młodzieży).
  3. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  4. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbywać się będzie kiermasz świąteczny przygotowany przez młodzież z naszego wolontariatu oraz przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowe w Skórczu. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na działalność naszej młodzieży w ramach wolontariatu oraz na doposażanie salki, w której młodzież ta się spotyka.
  5. Nasz parafia organizuje wyjazd na Dzień Młodzieży, który odbędzie się 9 kwietnia, w Niedzielę Palmową, w Kościerzynie. Chętni mogą zgłaszać się do księży Wikariuszy. Koszt wyjazdu to 15 złotych.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w kościele Miłosierdzia Bożego odbędzie się Spowiedź Święta i Msza Święta dla osób niesłyszących.
  7. Polecamy prasę katolicką: jest nowy numer Pielgrzyma, dla dzieci Mały Pielgrzym oraz dwutygodnik W Rodzinie.
  8. W piątek wieczorna Msza Święta sprawowana będzie za naszych zmarłych parafian w marcu. Polecać będziemy Bożemu Miłosierdziu: + Jerzy Nowicki, + Krystyna, Leczkowska, + Andrzej Kickmunter, + Irena Sochaczewska, + Gabriela Rutkowska, + Krystyna Kozłowska, + Stanisław Lange, + Janina Warczak, + Andrzej Połomski, + Zbigniew Gajewski, + Kazimierz Szachta, + Anna Kosińska, + Lidia Kurkowska, + Urszula Kamola, + Zygmunt Nagórski, + Robert Cwil.