OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 listopada 2019 roku

 

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii, na pokrycie kosztów nowych konfesjonałów.
  2. Dzisiaj  w Polsce przypada Dzień modlitwy i solidarności z Kościołem prześladowanym. Przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na rzecz  Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  3. O godz. 16.00 dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  4. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  5. Jutro przeżywamy 101.  rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po południu o godz. 15.00 z parkingu przed sklepem Carrefour wyruszy Marsz Niepodległości, który zatrzyma się w Parku Miejskim. Następnie o godz. 16.30 w kościele św. Mateusza zostanie odprawiona Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.
  6. W poniedziałek z racji Święta Niepodległości biuro parafialne będzie nieczynne.
  7. W środę przypada 13-ty dzień miesiąca. Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w naszym kościele odbędzie się Koncert Papieski zespołu „Zdążyć przed północą”. Serdecznie zapraszamy.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Pielgrzyma z minionej niedzieli, dla dzieci jest „Mały Pielgrzym”, jest także nowy numer dwutygodnika „W Rodzinie” i dwumiesięcznika Misyjne Drogi.